למחלקת צמחיה מלאכותית

אבנים לגינה

אבנים לגינה

תנו לאבנים לסדר לכם את הגינה!

שדרוג של גינה נעשה על ידי תכנון, תוספות של צמחים נבחרים וטיפוח נכון. כיום, יותר ויותר מוסיפים לגינתם גם סוגים שונים של אבנים לגינה, המוסיפים לגינה מראה יפה ומאורגן.

עכשיו זה אפשרי להגשים את החלום, בוא אתם צועדים בגינה עם אבנים יפות שמוסיפות לכם רוגע, שלווה ונחת לעניים ולנפש. אבני גינה משמשות לתחימה ולהליכה, כתוספת נוי לגינה ופינות ישיבה. במהלך עיצוב גינה, גם אם מדובר בפרויקט גינון גדול וגם אם מדובר בגינה פרטית קטנה, ברוב המקרים יש צורך להשתמש באבנים אשר ישמשו לתחימת צמחים ולשביל מעבר בין אזורים שונים בגינה. כמובן, שאבני מסלעות מוסיפים גם חן ועיצוב המתאימים לאופי הגינה.

 

אבנים בגינה - יעילות ועיצוב
 

גינות מעוצבות הן גינות שיש בהן סדר כלשהו. טרסות, עצי פרי או מסלעות שונות וכן שבילים או מעין גדר מאבן משמשים לתוספת גינה המעצבת ומדרגת אותה כפליים. גינה עם אבנים היא אכן גינה יפה, אשר מצד אחד בעלת אופי טבעי ומצד שני היא קצת יותר מאורגנת מהטבע הפראי. מלבד זאת, תוספת של אבנים לגינה או סלעים בגינה מייעלים את הגינה לכדי מצב של שימוש. אם יוצרים מהסלעים מעין שביל קטן או פינות ישיבה שונות, ניתן ללכת בה מבלי לדרוך בבוץ או להיעקץ מעשבים שוטים. מלבד אבני המסלעה הידועים, כיום נמכרים שלל סוגים של חלוקי נחל בגדלים ובצבעים שונים. חלוקי הנחל מוסיפים את האופי הטבעי של צמחיה ומדשאות ומשדרגים את הגינה מאד. תוכלו למצוא הבדל גדול בין גינה המעוטרת חלוקי נחל לבין גינה רגילה, ללא תוספת זו, הן מבחינת הפאן האסתטי והן בפאן השימושי.
 

מה אפשר לעשות עם אבני גינה?

לאבני גינה שימושים רבים. אבנים לגינה משמשות לריצוף טבעי ולטרסות בגינות. האבנים בגינה משוות לגינתכם את המראה הטבעי, כמו בכל מקום בו גדלים צמחים, אך מבלי ליצור בלגן. כמו כן, האבנים בגינה עשויות לשמש לשביל צדדי או טרסות יפות לקישוט הגינה, כמו גם מסלעות המשלבות אבנים לגינה עם צמחיה ותוחמות אותן.
 

המרכז לגינון - המקום לתכנון ובניית גינה


אנו במרכז לגינון מתעסקים בכל מה שקשור לגינה ומחזיקים, בין השאר, מלאי גדול מאד של אבנים לגינה שיוצרות מראה הומוגני וטבעי לגינה שלכם. האבנים ייצרו תחושה של מרחב וייפו את הגינה. אצלנו, במשתלה תוכלו ליהנות מיחס אדיב וחם ומתן תשומת לב לכל הפרטים הנחוצים לגינה שלכם. כמו כן, תוכלו לקבל סיוע בכל מה שקשור לתכנון הגינה ולהבאת האבנים למקום המיועד להם.

 

  משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
  מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

  טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

  eyal.gardencenter@gmail.com
  שעות פתיחה 

  בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
   

  STGמוציאים
  תוצאות
  מהאינטרנט
  שיווק באינטרנט
  © 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל