למחלקת צמחיה מלאכותית

אדניות לגינה

אדניות לגינה

אדניות לגינה, זה משתלות אייל!

אדניות לגינה הן הדרך הנוחה והיפה ביותר לגדל צמחים בגינה הביתית. בתוך אדנית לגינה ניתן לגדל צמחים ופרחים רבים מסוגים שונים, תוך שמירה על האסטטיקה והיופי הייחודי של הגינה. משתלות אייל מציעות לכם מבחר סוגים של אדנית לגינה, באיכות גבוהה, כולל התקנה והדרכה לתחזוקה נכונה של האדניות.
 

אדניות איכותיות לגינה


אדניות לגינה המומלצות ביותר הן אדניות מעץ. ישנם סוגים רבים נוספים של אדנית לגינה, אולם הם מומלצים פחות. כך, למשל, ניתן למצוא אדניות לגינה מפלסטיק, מבטון, מחמר, ועוד. סוגים אחרים מפלסטיק הן לרוב בעלי מראה זול, ונוטות להתבלות במהירות יחסית לסוגים אחרים של אדניות. אדניות בטון הן כבדות מאד, ואינן מתאימות לכל סוג של גינה – אף שהן עשויות להעניק לגינה מראה ייחודי ושונה, אשר אהוב על אנשים רבים. אדניות מחמר הן שבירות, כך שעל אף היופי שלהן, מרבית האנשים מעדיפים להימנע מהשימוש בהן. לעומת כל אלה, אדניות מעץ הן הבחירה הטובה ביותר.

מדובר באדניות בעלות מראה טבעי ויפה, והן מתאימות לגידול של כמעט כל סוגי הצמחים. הן מוסיפות לגינה יופי, נוי ונוחות בו זמנית. אדניות משמשות בעיקר כאלמנט עיצובי. ניתן להשתמש בהן על מנת לתחום שטחים שונים בגינה, או כדי למלא שטחים משופעים מאד שאין אפשרות לשתול בהם עציצים לגינה בצורה אחרת. אדנית לגינה גם חוסכת לכלוך, מאחר שהאדמה מפוזרת רק בתוכן ולא בכל שטח הגינה. כאשר רוכשים אדניות לגינה, חשוב לבחור באדניות איכותיות, אשר מתאימות לגינה ולתנאים שבה.
 

משתלות אייל


במשתלות אייל תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי ברמה גבוהה, בכל הנוגע לאדנית לגינה בפרט, ולגינון בכלל. למשתלות אייל ניסיון של כ-25 שנה בכל תחומי הגינון, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. משתלות אייל מרכז גינון מתגאות באמינות ובמקצועיות שלהן, ומציעות לכם את כל סוגי הצמחים והאבזרים הדרושים לכם על מנת לעצב לעצמכם גינה חלומית ויפהפייה.

רוצים לקשט את החצר שלכם עם אדניות צבעוניות? בואו למצוא מגוון אדניות יפהפיות, רק במשתלות אייל!

 

  משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
  מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

  טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

  eyal.gardencenter@gmail.com
  שעות פתיחה 

  בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
   

  STGמוציאים
  תוצאות
  מהאינטרנט
  שיווק באינטרנט
  © 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל