למחלקת צמחיה מלאכותית
15.08.2018

אדניות לגינה - סגנון ועיצוב

חזרה למאמרים

אדניות לגינה

במשתלות אייל יצרו קו עיצובי ייחודי של אדניות לגינה . האדניות בנויות מחומרי גלם בטיב מעולה כמו לדוגמה חמר, בטון, פלסטיק ועץ ואפשר לרכוש אותן במבחר גדול של צבעים וגדלים, מוארכים, מלבניים, עגולים ובעומקים משתנים. לכל אחד מחומרי הגלם קיימים יתרונות וחסרונות. לדוגמה האדניות העשויות מחמר ומפלסטיק עלולות להישבר עקב עומס משקל או עקב בלאי טבעי ואדניות הבטון נוחות פחות לשימוש ולהזזה עקב משקלם הרב יחסית.

זו הסיבה שלקוחות רבים מעדיפים לרכוש אדניות לגינה הבנויות מעץ טבעי . הן יפהפיות ובולטות במיוחד. צבעי הגבעולים המבצבצים בין לוחות העץ, המשתלבים עם עלי הכותרת הססגוניים של הפרחים השונים יוצרים מרבדי פרחים מרשימים ביותר.

אדניות לגינה אינן מפוזרות כך סתם בגינה אלא יש להן מטרה כמו לתחום מרחב מסוים המוקצה לישיבה או להצמיח צמחים בתוך שטח סלעי או משופע שאי אפשר לשתול בו את הצמחים באופן ישיר בתוך הקרקע.

הכוונה וייעוץ מקצועי

יועצי הצמחייה במשתלת אייל הם בעלי ידע מקצועי רב שנים ולכן הם ישמחו להעניק לכול לקוח מידע רוחבי, לייעץ, לתת טיפים ולכוון אותם לגבי אדניות גינה, מה לשתול בהם, מה מתאים לכל גינה ומה התנאים שלהם זקוקים הפרחים כדי להתפתח.

כולנו רכשנו לא פעם פרחים בעציץ או באדנית, לא התמדנו בהשקיה הנכונה או בכמויות האור של הצמח הספציפי ולכן הפרחים קמלו ונבלו. כדי שזה לא יקרה שוב, מומלץ לפעול הפעם על פי ההוראות כך שתיהנו מפריחה מדהימה של הפרחים השונים באדניות.

הידע המקצועי של משתלת אייל לא יסולא בפז, אין הרבה אנשי מקצוע צנועים ונעימים עם ידע מקצועי רב הנהנים לחלוק אותו עם הלקוחות כדי שילמדו לטפל בצמחיה וליהנות ממנה לאורך זמן. כל לקוח מקבל הדרכה מדויקת איך לטפח את הפרחים שנשתלו באדנית הספציפית שלו, מהו המיקום האופטימלי עבורה, מהו מינון ההשקיה ועוד. לקוחות שיבצעו את ההנחיות המדויקות ייהנו מפריחת הפרחים וצמיחת הצמחים השונים לאורך פרק זמן ארוך.

תוספת של יופי רב לגינה

אדניות לגינה מוסיפות יופי רב לגינה . התכנון של מיקום הצבת האדניות כרוך בחשיבה מרובה על המיקום הנכון ביותר הן עבורם והן כתוספת משמעותית לגינה המטופחת כך שהאדניות יבלטו ייראו במלוא הדרן ונוכחותן תיצור הבדל מהותי בין פני הגינה כעת מול פניה לפני הגעת האדניות.

לקוחות רבים מפזרים כמות קטנה של אדניות לגינה ברחבי הגינה ולאחר תקופת מה מחליטים להוסיף אדניות נוספות כדי ליפות גם פינות נוספות ברחבי הגינה.

 

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל