למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל

אדריכלות נוף

תכנון ועיצוב של הגינה יכולים לחסוך לכם זמן וכסף רב. רוצים לדעת איך?

 

 

מי אני?
הי שמי אורנית, נעים להכיר.
אני מאוד שמחה לשתף פעולה עם משתלות אייל ויחד איתכם להקים גינה מקסימה!הידע שברשותי אינו מסתכם בתחום עיצוב הגינות, אלא גם אדריכלות ועיצוב פנים. 
חשוב לי להביא את הפנים אל החוץ ואת החוץ אל הפנים תוך התייחסות והבנה של טרנדים שונים מעולם האופנה, הבניה והעיצוב ותוך התחשבות באקולוגיה של חצר הגינה. זה נכון, גינה אפשר להקים לבד, אבל צריך להבין שזה ידרוש מכם תכנון, למידה, זמן וכסף וברוב המקרים, לאורך זמן אתם עשויים להיתקל בבעיות הן מבחינת המראה והן מבחינת העלות. הרצון לחסוך כסף ולא לעבוד עם מתכנן גינות מקצועי או לפחות להתייעץ איתו עלול לעלות לכם הרבה יותר. חשוב לי לציין שהתהליך אומנם עולה לכם כסף בטווח הקצר אך בטווח הארוך הוא חוסך כסף זמן ויותר מכל מקרב אתכם לגינה החלומית שדמיינתם. בחירת צמחים לא נכונה ומותאמת עלולה להסתיים בצורך להחליפם, תכנון שגוי של מערכת השקיה יכול להוביל לבזבוז מים וכסף, התאמת הצמחים לגודל הגינה הוא קריטי וטעויות בבחירה עלולות להוביל להוצאות תחזוקה גדולות של גיזום וניקיון. למעשה לכל השלבים יש השלכות כלכליות ועם תכנון וליווי מקצועי תוכלו לחסוך כסף רב. ובנוסף, אתם מרוויחים בגדול משיתוף הפעולה שלי עם משתלות אייל שכן המטרה המשותפת שלנו היא לספק לך שירות כולל משלבי התכנון ועד הקפה בגינה שלך (הקפה עליך...:) אז החלטתי לנסות להמחיש לכם את האתגרים בתהליך, נראה פשוט? אתם תשפטו.

תכנון ופיתוח השטח - בהגדרת אזורי גינה שונים כגון: אזורי צמחיה, שבילים, אירוח, הצללה, מסלעות, בריכות ועוד רבים, חשוב לדעת שלכל אלמנט יש השלכות עיצוביות וכלכליות. התפקיד שלי כאדריכלית שלכם הוא להעלות רעיונות, לתת המלצות ועצות מקצועיות ולהתייחס לטרנדים ולדרישות שלכם על מנת לבנות תוכנית המתאימה ביותר עבורכם.

בניית תוכנית עיצובית - תכנון מראה הרמוני וייחודי לגינה שלכם הכולל התייחסות לאלמנטים עיצוביים כמו: בחירת חומרי בניה, פרטי נגרות, פרגולות, חשמל, תאורה, חיפויי קרקע, ריהוט והתאמה לעיצוב פנים הבית.

בחירת צמחים - היא אינה משימה פשוטה. פה יש צורך להתחשב בגורמים רבים כגון:  סוג הקרקע, אקלים, כמות משקעים, גובה ורוחב הצמחים העתידי, וכמובן צבעים, פריחה, עלווה ועוד אלמנטים עיצוביים אחרים. החשיבות לידע כאן היא רבה!

תכנון ההשקיה - בשלב זה יש צורך לתכנן מערכת המתאימה לתוכנית הצמחיה ולהתייחס לסוגי צמחיה, סוג הקרקע וצריכת המים.
כתב כמויות - מתבצע ע"י אדריכל נוף ובו פירוט ההוצאות הצפויות. שלב זה קריטי להבנת העלויות האמיתיות לתכנון הכלכלי שלכם. כך תוכלו לדעת בבירור כמה תעלה לכם הגינה ולא רק הקמתה אלא גם תחזוקתה. 
שלב הביצוע - שיתוף הפעולה שלי עם משתלות אייל מבטיח לכם ביצוע מקצועי, מדוייק המותאם לכל עבודת התכנון תוך פיקוח וליווי אישי של הפרוייקט. 
 

אז איך מתקדמים?

בין אם אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם וזקוקים למעט הכוונה ובין אם אתם רוצים תכנון וליווי אדריכלי מקיף – אנחנו פה בשבילכם!

פגישת ייעוץ במשתלה

אם אתם מעוניינים לשפר ולחדש גינה קיימת או להקים גינה באופן עצמאי בחצר או במרפסת, בפגישת ייעוץ אחת במשתלה תקבלו הכוונה, השראה וכמובן הנחה!
כחלק משיתוף פעולה ייחודי של משתלות אייל ואורנית סטודיו לעיצוב, תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: ייעוץ אדריכלי מקצועי ופגישה במשתלה בה תוכלו לבחור יחד צמחים, חיפויים ואביזרים לגינה.

 

אז למה צריך ייעוץ ומה הוא חוסך לי?

 • זמן - פגישה אחת חד פעמית שתארך כשעתיים בלבד!
 • מיקום - סיור במשתלה  ובחירת הצמחים, כלי השתילה, וחיפויי קרקע עבור הגינה שלכם תוך התייחסות לתכנון נכון ושילוב צמחים בהתאם למימדיהם העתידיים, תנאי גידולם, מיקומם בגן וצבעי פריחה ועלווה - במהלך הפגישה עצמה.
 • ייעוץ אדריכלי מקצועי עם מעצבת גינות מקצועית המתמחה גם באדריכלות בניין ועיצוב פנים ותוכל לתת לכם רעיונות, המלצות ועצות מקצועיות.
 • עלויות - בחירת צמחים נכונה ומותאמת ותכנון נכון של מערכת השקיה יכולים לחסוך מים וכסף, התאמת הצמחים לגודל הגינה הוא קריטי ובחירה נכונה יכולה לחסוך משמעותית בהוצאות תחזוקה של גיזום וניקיון.
 • עיצוב – תכנון מראה הרמוני וייחודי לגינה שלכם הכלול התאמת גודל הצמחים, התקופות בהם הן צומחים ופורחים, מיקומם וצבעם.
 • צ'ופר – פגישת הייעוץ תהפוך אותכם מיד להיות חברים במשתלות אייל ללא תוספת תשלום ותזכה אתכם בהנחה הקבועה עבור חברים.

במקרה שבחרתם באופציה זו, הכסף שהשקעתם בפגישת הייעוץ יוחזר לכם באופן מלא במידה ובחרתם לבצע את קניית הצמחים במשתלת אייל, זאת אומרת שבמילים אחרות השירות לא יעלה לכם כסף!!!

 

תכנון גינה בליווי אדריכלי

תכנון אדריכלי מקיף מיועד ללקוחות המעוניינים להקים או לחדש גינה בליווי צמוד. היתרונות של תכנון וליווי צמוד של מעצבת גינות מקצועית הם רבים. תוכנית אדריכלית כוללת:

 • פגישת היכרות בבית הלקוח הכוללת סיור בגינה, איסוף אינפורמציה עבור בניית תוכנית פיתוח שטח, התייחסות לעיצוב הפנים של הבית ותיאום ציפיות עם בעלי הגינה.
 • תכנון פיתוח שטח והגדרת אזורי גינה שונים.
 • בחירת חומרי בניה, פרטי נגרות, חשמל ותאורה, ריהוט ואלמטים עיצוביים.
 • תכנית צמחיה והשקיה – סוגי צמחיה, סוג הקרקע וצריכת המים.
 • העלאת רעיונות, המלצות, עצות מקצועיות, התייחסות לטרנדים , תוך התחשבות באקולוגיה של חצר הגינה.
 • כתבי כמויות ותכנון כלכלי: תכנון והתייחסות לתקציב ולהוצאות שוטפות עתידיות של תחזוקת גינה.
 • עבודת פיקוח וליווי אישי של הפרוייקט.

 

צרו קשר היום ותאמו איתנו פגישה!
oranit.che@gmail.com
טל:053-3330846

 

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838
טל’  072-2160667 | פקס 08-9251448
eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 
שעון קיץ: 19:00-08:00
שעון חורף: 17:00-08:00 | בימי ו' וערבי חג
08:00 - 15:30

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2018 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל