למחלקת צמחיה מלאכותית

דקורציה לבית

לשבת ולהנות פי כמה!

ריהוט לגינה כולל את כל מה שהגינה שלנו מאכלסת. זה מתחיל משולחן גן וכסאות סביב, ממשיך בנדנדות לילדים, בספסלים ובאביזרים סביב. ריהוט לגינה מאפשר לנו להנות מן הגינה הנעימה, לבלות בה עם המשפחה הקטנה והמורחבת, ולהפיק ממנה את מיטב התועלת.

מה זה גינה?

גינה היא בעצם מקום פורח ומלבלב, מקום ירוק שעושה לכולם טוב ללב. מספיק רק לחשוב על גינה כדי להרגיש איך משהו מתרווח בפנים, מתרפה ומתחיל לפרוח. זה לא סתם, כל המחקרים מוכיחים כי צבע ירוק הוא צבע מרגיע, ואם הוא גם מגיע מן הצמחיה הטבעית הרי שיש בו גם הרבה חמצן נקי שמספק אנרגיה. אנשים רבים מחפשים לצאת אל הטבע הירוק והפורח בכל פינה קטנה בארצנו הקטנה, אם אפשר לעשות את זה בחצר האישית - זה בכלל מתנה.
 

נחיצות ריהוט לגינה


כדי להנות מגינה כמו שצריך אנו זקוקים לרהט אותה. גינה שיש בה עצי נוי או עצי פרי, דשא טבעי או מלאכותי וכל צמחיה אחרת לא תספק אותנו אם לא נרהט אותה כמו שצריך. משום שאיך נוכל להנות מן האויר הקריר שמפיקים לנו עצי הנוי למיניהם אם אין לנו איפה לשבת ואיפה לנוח? איך נוכל להזמין חברים להנות בצוותא מן הדשא הפורח אם אין עבורם ספסלים או כסאות נוחים על מנת להתרווח?

ריהוט הוא חלק אינטגרלי מן הגינה, ואי אפשר בלעדיו. אמנם ניתן להחליט מה מתוכו חשוב לנו מה אנחנו צריכים ומה לא, אבל ברור לכולם שחייבים ריהוט כחלק מהקמת גינה ביתית ואי אפשר לוותר על כך.
 

סוגי ריהוט גן


ריהוט לגינהכאשר מחליטים לבחור ריהוט גינה ניתן להחליט בין האביזרים השונים. ישנם סוגים של שולחנות לגן עשויים פלסטיק או עץ וכולם בגדלים שונים בהתאם למה שמתאים לנו וסדר העדיפויות הבלעדי. יש שירצו שולחן גדול שיתאים לארוח בני משפחה וידידים ואולי אפילו לארועים קטנים, לעומת זאת יש מי שיעדיף שולחן קטן ואינטימי רק לבני הזוג או הילדים האישיים. כך הם מגלמים בגינה הפרטית שלהם את הפינה החמימה הביתית שכל כך נחוצה להם.

כסאות או ספסל ישיבה יהיה מותאם לשולחן, ובהתאם למספר האנשים שיצטרכו לשבת במקום. ניתן גם להזמין ריהוט גינה מתקפל אותו אפשר לפתוח ולסגור בהתאם לצורך. כמו כסאות מתקפלים, ספסלים שאפשר לסגור, וכן שולחנות מתקפלים.

משתלות אייל עם ריהוט גינה

אנחנו, מרכז הגינון משתלות אייל יודעים בדיוק מה גינה צריכה, ובהתאם לכך מאבזרים אותנו. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של ריהוט גן בצבעים שונים ובסגנונות מעניינים, כך שגם הגינה שלכם תקבל את הריהוט המתאים לה לרווחתכם המלאה.

אתם מוזמנים לגלות את המלאי, כאן באתר שלנו. נשמח לשרת אתכם בכל לב!

לחצו כאן לקטלוג של אבנים

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל