למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל

דשא

זה הזמן לקצור תוצאות!

גינה ירוקה היא חלום של כל אחד. משטחי הדשא בגינה מאפשרים מקום ישיבה מסודר למשפחה ולחברים בשעות הפנאי שלכם.
 

דשא נמצא בכל מקום. בגינת הבית, בפארק העירוני, לצד הדרך וליד מבני ציבור גדולים. למעשה, הנ"ל הוא אחד הצמחים הבסיסיים לגינה יפה ומטופחת. מדשאה רחבת ידיים או אפילו פיסה קטנה עשויות לעשות את כל ההבדל. כשיש דשא טבעי ומטופח, אפשר לשבת ולרוץ, לשחק משחקי כדור וסתם ליהנות ממראה ירוק בעיניים. מלבד זאת, גינה ללא דשא נראית לעיתים חסרת צורה וסדר. לכן, חשוב להוסיף מרבדים גדולים וקטנים, שיצרו מראה כללי מסודר ויפה לגינה שלכם.
 

מה לחפש כשרוכשים דשא


דשא דורש טיפול. כיסוח, השקיה וניקוי מעשבים שוטים. מסיבה זו, חשוב לבחון את הצרכים והאם הם תואמים אליך. למשל, הסוג של "דרבן גראס" גדל בקצב מהיר ודורש כיסוח מידי שבוע. כמו כן, ישנם סוגים בעלי כושר מסוגלות להשתקם בקלות גם לאחר הזנחה או טיפול לקוי. מלבד זאת, כיוון שזה משמש רבות לישיבה, כדאי ואף חשוב לחפש סוג שיהיה רך ולא קשה למגע. אם אתם נמצאים במקום קר, תצטרכו לחפש סוג שיהיה תואם לאקלים בו אתם חיים. אחרי הכול, מרבדים אלה בגינה הם מרכזיים וחיוניים על מנת ליצור מראה ירוק וטבעי וחשוב להשקיע מחשבה בקנייתו.

כלי העבודה הקשורים בדשא

שני הדברים העיקריים שדשא זקוק להם, הם השקיה וכיסוח תמידיים. כאשר אתם קונים דשא, אתם צריכים, בראש ובראשונה ממטרות או צינור מים קרוב כדי שתוכלו להשקות באופן ידני. כמו כן, חשוב לקנות מכסחת טובה, אשר תשמש אתכם במהלך הטיפול השבועי. אבל כפי הידוע, מים וכיסוח הם לא הטיפולים היחידים שהדשא זקוק להם. כדי ש"טיפוסים" לא רצויים ישתלטו עליו, תצטרכו לנכש עשבים באופן קבוע ויציב ולרסס מידי פעם עוד לפני צמיחתם. אם קשה לכם עבודת אדמה ואתם לא מוצאים את הזמן לכך, פנו לגנן קרוב ושלמו לו לביצוע העבודה.
 

משתלות אייל


אנו במרכז הגינון משתלת אייל מעריכים טיפוח ומאמינים כי גינה יפה היא המראה הראשוני לכל בית, מוסד וגן אירועים. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק עבורכם את הצמחים היפים, עם הטיפול המתאים להם וכמובן את כל מה שנדרש לגינה מטופחת ואסתטית. כיוון שדשא חיוני על מנת לספק לגינה את הצבע הירוק, אנו מחזיקים במרבדים אשר יספקו לכם מענה הולם. יש בידנו סוגים שונים, המתאימים לכל גינה ואזור. אצלנו תמצאו מוצר עמיד, נעים למגע, ונוח לטיפול, במזגי אוויר שונים. כמובן שכדי שהדשא יפרח בגינתכם, לא די בקנייתו בלבד ולכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי אופן הגידול והטיפול בו, לפי האזור בו אתם מתגוררים.

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל