למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל
מאמרים

דשא טבעי

חזרה למאמרים

כל גינה זקוקה לבסיס, לרצפה שעליה ניתן יהיה לדרוך. ניתן ליצור משטחים שונים כבסיס לגינה, אולם דשא טבעי הוא אחד מן הבסיסים האהובים והנעימים ביותר שמתאימים לכל גינה שהיא. במשתלות אייל תוכלו ליהנות ממבחר סוגים של דשא מוכן וטבעי בהתאמה לאפשרויות בגינה שלכם.    

דשא טיבעי זו המומחיות שלנו!

דשא טבעי מהודרבשנים האחרונות ניתן לראות פחות דשא טבעי בגינות, ויותר דשא סינטטי. אולם חשוב לדעת שאין עדיפות חד משמעית לדשא סינטטי כלל, ולעיתים אף להיפך. דשא סינטטי מתאים לגינות מוצלות, שהשמש לא מגיעה אליהן, משום שדשא טיבעי זקוק לשמש על מנת לצמוח. אולם אם הגינה שלכם שטופת שמש, אפילו רקק בחלק משעות היום, דשא טבעי הוא בחירה נפלאה עבורכם, הדשא מאפשר לכם ליהנות מגינה נעימה וטבעית לחלוטין, ממראה ירוק ורענן ומגינה יפהפייה. דשא אמיתי מאפשר לכם ליהנות מן המראה הטבעי ביותר והיפה ביותר.

ישנם הרבה מאד זנים וסוגים של דשא, כך שניתן להתאים אותו לאפשרויות של הגינה שלכם, לתנאים שלה ולאפשרויות האישיות שלכם. כך, למשל, ישנם סוגים של דשא טבעי שזקוקים למעט שמש, בעוד שאחרים זקוקים להרבה מאד שמש על מנת לצמוח. ישנם סוגים של דשא שניתן לכסח אותם בגובה נמוך, ואילו אחרים צריכים לשמור על גובה גבוה יחסית. מומלץ לבחור בזן של דשא טיבעי אשר שומר על צבע ירוק חזק לאורך כל ימות השנה – מאחר שישנם גם סוגים אשר מאבדים מצבעם בחורף. כדאי גם להתאים את סוג הדשא לאפשרויות התחזוקה שלכם – ישנם סוגים שדורשים תחזוקה רבה ואחרים שאינם צורכים תחזוקה כמעט בכלל.

משתלות אייל

אנחנו במרכז הגינון, משתלה איכותית ומקצועית מציעים לכם מבחר סוגים של מרבדי דשא, אשר מתאימים לגינות מכל הסוגים. במשתלות אייל תוכלו ליהנות מן הידע והניסיון  הרבים של אנשי הצוות, משירות אמין ומקצועי ומסיוע בכל תחום שבו תזדקקו לעזרה, בזכות הותק של כ-25 שנה בכל תחומי הגינון והצמחייה.

רוצים דשא טבעי לגינה או לחצר שלכם? בואו לרכוש דשא איכותי בהתאמה אישית מלאה, רק במשתלות אייל!

מחפשים דשא טיבעי או דשא מחיר למ ר? ללחוץ כאן או לקבלת מידע נוסף צרו קשר איתנו טל: 072-2160667!

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל