למחלקת צמחיה מלאכותית

דשא מוכן

ירוק, פורח ורענן


דשא פורח עושה לנו משהו טוב, הצבע הירוק מרענן ומטהר. כולנו רוצים להנות מן ההשפעה הטובה של דשא מוכן אבל לא תמיד אנחנו יודעים איך משיגים את זה בצורה טובה. במאמר שלפנינו נסביר איך קונים, על מה צריך להתמקד, ומי אמור למכור לנו את זה.

ישנם זנים שונים של דשא, וגם הקרקע עליהם הם גודלו שונים זה מזה. בעקרון כדאי לבחור דשא שגדל על קרקע קלה (שזה אומר שלא מעורב בה כמות גבוהה של חרסית) היות ובצורה כזאת הקרקע תהיה נוחה לטיפול ולניקוי, להדברה ולחיטוי. כמו כן יש להתאים את הזן בהתאם למיקום בו רוצים לשתול את הדשא.

את הדשא עצמו מעבירים מן המשתלה בצורת מרבד דשא מוכן, או גלילי דשא המאפשרים נשיאה טובה יותר ופריסה נוחה בשטח המיועד. ישנה אפשרות לקנות רק זרעים של דשא ולשתול אותם בקרקע הפרטית באופן עצמאי, אך אפשרות זו אינה מתאימה לכלל סוגי זני הדשא.

דשא מוכן ואיכותי


כדי לגדל דשא איכותי בחצר חשוב לדעת כי הוא זקוק לשמש מרובה. אור וחום הם תנאי גידול הכרחיים עבור מוצר זה, ואם לא הוא פשוט לא ישרוד. לכן חשוב לבחור עבור המקום שאליו מגיעים קרני השמש משך היום, גם מעט קרניים יעזרו, אבל לפחות שיהיה במינון נכון.

כשקונים דשא מוכן יש לקחת את הנתון הזה בחשבון ולבחור את הסוג שמתאים לשטח הספציפי שלנו. אם המקום יוכל לספק רק מעט קרני שמש, נבחר זן כזה שלא מפונק מדי. אם במקום יש אפשרות של קרני שמש חמימות משך שעות רבות, נבחר סוג שצריך הרבה שמש ובכמויות גדולות. הכל תלוי בהתאמה הנכונה על פי הבחירה של איש המקצוע.
 

דשא מוכן רק במשתלות אייל


על מנת להנות מתפוקה של דשא איכותי צריך לרכוש אותו רק במקום טוב. וכך לא מתאכזבים בהמשך. זה בדיוק מה שמוצאים אצלנו במשתלה. המומחים בגינון ובכל הדרוש עבור מוצרים לגינה. 25 שנה של עיסוק בתחום הגינון וההשקיה.

כמו כך אפשר לקבל אצלנו מידע אמין בכל הנוגע לדשא, איזה סוג כדאי לקנות, מה הכי מתאים לקרקע הספציפית של הלקוח, איך לטפל בדשא כך שישמר לאורך זמן, מה לעשות וממה להמנע כדי להשאר עם תפוקה טובה.

קבלו יעוץ ממי שמבין! פנו עוד היום אלינו ונשמח לתת הסבר מפורט ככל שיידרש!

לחץ כאן למידע נוסף על דשא סינטטי במגוון סוגים ייחודיים

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל