למחלקת צמחיה מלאכותית

דשא מוכן לשדרוג מראה הגינה

חזרה למאמרים

אם אתם רוצים לשפר את מראה הגינה שלכם באופן משמעותי במיוחד, תוכלו פשוט לרכוש דשא מוכן, וזאת מבלי שתצטרכו לדאוג לטפח ולתחזק אותו על בסיס קבוע. הדבר יאפשר לכם ליהנות ממצב בו הדשא שלכם לא דורש טיפוח כאמור, ולצד זאת אתם נהנים מדשא שנראה בדיוק כאילו הוא היה מקורי. כאשר מדובר על דשא מוכן, לעתים קרובות נהוג לכנות אותו כדשא סינתטי, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תבחרו לרכוש דשא מהסוג הזה, לא תהיה לכם שום בעיה להגיע למצב בו אתם מרשימים את האורחים שלכם וגורמים להם להבין שהשקעתם מחשבה רבה בתכנון ועיצוב הגינה.

עיצוב חכם של הגינה

בדרך כלל כאשר אנו בוחרים לרכוש דשא מוכן לגינה שלנו, מומלץ מאוד לוודא שמדובר בדשא כזה שיתאים בדיוק לצרכים שלכם ולעיצוב הספציפי של הגינה שאתם מנסים ליצור. כך שבמידת הצורך יווצר מצב בו אתם מעצבים את הגינה שלכם באופן כזה שירשים כל אחד שיכנס אליה בסופו של דבר. לפעמים קורים מקרים מאכזבים לפיהם אנשים מנסים לעצב את הגינה שלהם באופן עצמאי ובסופו של דבר היא לא נראית לטעמם לאחר שהם כבר השקיעו את כל הכספים הנחוצים, אם אתם לא רוצים שהדבר הזה יקרה לכם, לא תהיה לכם ברירה אלא להשקיע את הכסף בשירותיו של מעצב מקצועי שיוכל לסייע לכם על הצד הטוב ביותר, כך שהגינה שלכם תראה במיטבה בסופו של דבר ובאופן כזה שלא יהיה אדם שיראה אותה ולא יתרשם מאיך שהיא נראית בסוף היום.

דשא סינתטי מול דשא אמיתי

דעו לכם שכאשר מדובר על דשא סינטטי, במרבית המקרים, ובאופן כמעט מוחלט, זה יהיה לכם  הרבה יותר משתלם לרכוש אותו על פני רכישה של דשא אמיתי, וזאת בשל הסיבה שהוא לא יצריך מכם לבזבז זמן יקר על תחזוק שלו בסופו של דבר ודאגה שהוא יראה במיטבו. דשא סינתטי, כשמו כן הוא, דשא לא אמיתי אשר עשוי מחומרים חלופיים, אך למרות זאת מקנה מראה הולם למדי בעבור כל אחד אשר בוחר לעשות בו שימוש. אם אתם רוצים ליהנות מהיתרון הנוחות הזה, אין ספק שזה עשוי להיות הדבר האולטימטיבי בשבילכם.

דבר נוסף ומעניין שכדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם זה שדשא סינתטי יכול להגיע במגוון בלתי נגמר של עיצובים, כך שאם אתם רוצים להוסיף פן עיצובי מיוחד לגינה שלכם, תוכלו להיות בטוחים שתעשו זאת בקלות אם רק תשקיעו את הזמן הנדרש במציאה של הדשא המושלם מבחינתכם. אנו בטוחים שאם אתם באמת רוצים לראות את הגינה שלכם נראית במיטבה, לא תהיה לכם בעיה כלל וכלל שהדבר יתרחש כך, שכן העיצובים השונים והיעזרות מאיש המקצוע הנכון, כמו אדם המתמחה בעיצוב גינות, עשויה להביא לכדי פתרון מושלם.

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל