למחלקת צמחיה מלאכותית

דשא סינטטי

דשא סינטטיהדשא של השכן ירוק יותר? לא עוד!

דשא אמיתי דורש זמן והשקעה כספית. לעומתו, הדשא הסינטטי משמש תחליף איכותי ויפה, וניתן לפי בחירת הלקוח מתוך מגוון דגמים.

אומנם, רבים האוהבים לעבוד בטיפוח האדמה של ביתם, אך מקוצר הזמן ומעבודה רבה מוותרים על גידול דשא בחצר ביתם. האם גם לכם יש חצר, או בעלי מבנה ציבורי ואתם אוהבים גינה יפה אך אין לכם את הזמן והכלים על מנת לטפח דשא בגינת ביתכם? אל דאגה, אתם יכולים להשיג זאת. הפתרון הוא מה שנקרא דשא סינטטי והוא בעצם דמוי של דשא מוכן איכותי מחומר סינטטי שיוצר לכם גינה יפה וירוקה לכל דבר. בעזרת מוצר מיוחד, תוכלו לספק עבור המשפחה שלכם את הדשא שיוסיף לגינה את המשטח הירוק בו תוכלו לשבת בזמנכם החופשי, מבלי לבזבז את זמנכם וכספכם.

יתרונותיו של הדשא הסינטטי

דשא סינטטי הוא ללא ספק, אחד מהדברים הבסיסיים בגינה על מנת לגרום לירוק בעיניים. גינה בלי דשא היא גינה שחסר בה משהו. גידול דשא בגינה לא דורש רק את ההוצאה הכספית בקנייתו, אלא שלאחר מכן נדרשת עבודה וטיפוח של הדשא הכוללים השקיה וכיסוח, ניקוי מעשבים ומניעה של רעלים שיכולים להישפך ולפגוע בדשא. כל אלה כוללים גם הוצאה כספית חודשית שמצטברת להיות גדולה עם השנים, אם זה בתשלום לגנן מקצועי שיספק לכם את העבודה ובין אם מדובר בקניית חומרים כמו דשן ומכסחת.
 

הכירו את הדשא הסינטטי


בתחילת הדרך של המצאת הדשא הסינטטי, הוא לא עמד בקריטריונים מבחינת המראה שלו, האיכות וההוצאה הכספית. נדמה היה שצריך לעבור טיפול, טיפוח ושימור על מנת שישמש כדשא נעים במשך שנים רבות. אך כיום, ממש כמו במשטחי דשא טבעיים, בהם רמת הצפיפות של הדשא, העובי והגובה מובדלים אחד מהשני, כך גם הדשא הסינטטי, דומה לדשא האמיתי ומשתנה במימדים אלה.

כאשר אתם מחפשים דשא סינטטי, ראשית כל, בחרו דגם לפי מטרתו ומיקומו העתידי. אם מדובר בחצר גן אירועים, חצר גינה פרטית, או לשימוש משטח לבריכה ועוד. שנית, חשוב לבחור בדשא באיכות גבוהה אשר יוכל להחזיק מעמד בחשיפה ממושכת לשמש, מפני גשם וסופות חול. כמו כן, הדשא האמיתי לא תמיד נשאר ירוק, אך בשוק, דשא שהוא סינטטי מוצע בשלל של גווני הצבע הירוק בגבהים שונים. בדקו מה מתאים לכם וקנו את הדשא שיתאים לדרישות הבית שלכם.
 

משתלות אייל


אנחנו, מרכז הגינון משתלת אייל מציעים מגוון של סוגי דשא, שיתאים לכל בית ולכל תקציב אפשרי. יש לנו את הדשא הסינטטי מהסוגים האיכותיים הקיימים בשוק, עם אחריות . תוכלו לבחור דגמים שונים, המורכבים מגבהים וגווני ירוק שונים ומיועדים גם לחצרות גדולים וציבוריים וגם לבתים פרטיים וקטנים יותר. אצלנו אוהבים לתת שירות אדיב ומקצועי, כך שתוכלו לסמוך עלינו שניתן את הטוב ביותר עבורכם.

 

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל