למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל
מאמרים

הקמת גינות

חזרה למאמרים

להפוך חלום למציאות!

הרבה מאוד אנשים חולמים שתהיה להם גינה יפה ודקורטיבית בחצר הבית, והיא תמלא את יומם בירוק פורח עם מגוון עציצים לגינה צבעוניים ויפים. לא כולם יודעים איך מתחילים עם זה והרבה אנשים מתיאשים באמצע ומחליטים שהם "לא בשביל זה". חבל מאד להפסיד את החויה המענגת של הקמת גינות, בעזרת הדרכה נכונה של משתלות אייל אפשר להצליח בהחלט.

איפה עושים את זה?

אנשים רבים שרוצים להקים גינה בצירוף עם עציצים מגוונים, בטוחים שהם לא יכולים כיון שאין להם היכן... אמנם הם היו מאד רוצים שטח ירוק מול העיניים שתעניק להם איכות חיים ממדרגה ראשונה, אבל היות ואין להם חצר צמודה הם בטוחים שעליהם לגנוז את החלום שלהם, וחבל.
אפשר בהחלט לבצע תכנון גינות גם במרפסת ביתית פשוטה אם יש לה גישה חיצונית לשמש ולאור. את השתילה מבצעים בתוך מיכלים ובהחלט מרגישים כמו בגינה אמיתית ומי שיש לו חצר של ממש, יכול כמובן לעשות את זה ולהנות מתוצאה ירוקה.

דשאמבצעיםחיפויים

הצלחה עם הקמת גינות

כל גינה זקוקה להדרכה טובה, ולבחירת קרקע פוריה ומתאימה. אמנם כאשר מבצעים הקמת גינות במרפסת, האתגר עוד יותר גדול משום שאז יש לתכנן היטב את מיקום המיכלים ואת הקרקע המתאימה להם, יש לתכנן טוב יותר את מערך ההשקיה ואת הניקוז כדי שהכל יצליח על בטוח, אבל במשתלות אייל מבטיחים שהדבר אפשרי בהחלט.

לפני הכל חשוב לסקור את השטח ולבדוק כמה אור המקום מקבל, האם יש שם ריבוי שמש או צל? מה הצדדים ומה הכיוונים הספציפיים. מצד שני יש לבדוק כמה זמן רוצים להשקיע בגינה הפרטית, כמה כסף וכמה אנרגיה כדי להקים אותה. כל זה חשוב כדי להתאים את סוג הצמחיה אותה נשתול בגינה הפרטית, אלו עצים נבחר, בהתאם ליכולת הכלכלית, הפיזית והתנאים בשטח.

הדרכה צמודה ונכונה

הקמת גינות ייחודיות בקטע אחר
וזה לא הכל. ישנם הרבה כללים חשובים אותם צריך לדעת לפני שמתחילים עם הקמת גינות. משתלה בעלת וותק וידע כמו משתלות אייל יודעים במה התהליך כרוך ומה זה כולל, כמה הוא מורכב ודורש מומחיות וידע מצטבר. לא קל לקום ביום בהיר ולעשות את זה במיוחד עבור מי שאין לו שמץ של מושג איך מתחילים ואיך גומרים. בדיוק מסיבה זו אנחנו כאן, לעזור ולסייע עבור כל מי שרוצה לבצע הקמת גינות ולקצור תוצאות. אנשי הצוות שלנו מנוסים ויודעים היטב איך להדריך ואיך לסייע למי שמעוניין בכך.


עשרים וחמש שנים של נסיון עשו לנו משהו, אתם מוזמנים לראות את זה! כאן ועכשיו, באתר הפורח של משתלות אייל, ברוכים הבאים!

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל