למחלקת צמחיה מלאכותית

חלוקי נחל לגינה

מי צריך לנסוע עד הצפון? יש חלוקי נחל ליד ביתי!

שימוש עם חלוקי נחל לגינה פרטית וציבורית מתפשט עם השנים ומשמש ככלי עזר לייפוי ולסידור גינות כמו לדוגמא מסלעות. חלוקי נחל לגינה הן אבנים אשר הוחלקו בצורה טבעית ומלאכותית. בעבר חלוקים אלו היו אבנים שהוחלקו בשל המים הזורמים עליהם והפכו לעגלגלות. כיום, התפתחו שיטות שונות על מנת להפוך לאבן לחלקה ועגולה בדומה לזו של חלוקי הנחל הטבעיות. יותר ויותר משתמשים באבני נוי על מנת לעטר את הגינה ולהוסיף לה מראה טבעי ויפה. האבנים משמשות כתיחום נהדר לעצים וצמחיה ומוסיפות צבע. כמו כן, רבים מניחים אותם לאורך שבילים, כמסגרת, או ליד מזרקה או בריכה.
 

מה תפקידם של חלוקי הנחל בגינה הביתית?

 

כיום, השימוש המרבי לחלוקי הנחל הוא בעיקר לשם נוי ואסתטיקה. נהוג לפרוס חלוקים אלו על פני שטח מסוים בגינה. לעיתים נהוג לפרוס יריעת בד מפלסטיק על השטח בהם מוצבים חלוקי הנחל על מנת למנוע גדילה של עשבים לא רצויים במתחם. חלוקי הנחל כמו לדוגמא מסלעות מוסיפים אווירת שלווה ורוגע בגינה שלכם ויוצרים מעין חיבור לטבע ולגינה, וכל זאת ללא הצורך המתמיד בהשקעה כספית ופינוי זמן, כפי שדורשים צמחי גינה. חלוקים לא משמשים רק לגינות פרטיות קטנות וגדולות, אלא משמשות רבות לעיצוב גני אירועים ומוסדות גדולים ומעניקים צורה מסודרת של גינה טבעית, עם אווירת של צעידה ליד נחל מרגיעה. ואכן, חלוקי נחל לגינה משמשים גם אולמות אירועים בכדי להוסיף אווירה טובה לכל אורח. ולבל נשכח כמובן, השימוש בחלוקים חיוני כדי לחסוך במים ובהוצאות הכרוכות בכך, כיוון שהאבני הנחל לא דורשות השקיית מים ותחזוק תמידי.
 

איזה סוג חלוק נחל לבחור?


חלוקי נחל כמו גם טוף לגינה מוצעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות בגדלים שונים, אשר חלקם מבריקים, חלקם מחוספסים, מנוקדים ועוד. חלוק נחל לבן יכול להשרות אווירה של ניקיון ובולטות בעיקר בניגודיות לאדמות חומות וכהות. לעומתם, אבנים כהות או בצבעי חום מוכרות כממתנות את הצבעוניות של הפרחים בגינה. בכל אופן, כל אדם או מעצב גינות אוהב את האבנים בצבע ובצורות שונות ועליו להחליט באיזה סוג חלוקי הנחל הוא מעוניין. האם ירצה לשלב בין כמה צבעים? או לחילופין, לתחום את הגינה עם צבע אחיד ובולט לעין?
 

משתלות אייל


אצלנו במשתלות אייל תוכלו למצוא מגוון רחב של חלוקים יפהפיים לגינה שלכם. את חלוקי הנחל שלנו תוכלו לעצב בכל פינה בגינה- במסלעה, או ליד פרחים, כתחימת שביל או ערוגות. חלוקי הנחל ישוו לגינתכם מראה אסתטי וטבעי, כך שתוכלו לחוש את אווירת הנחל ממש בגינת ביתכם. כמו כן, בגינות ציבוריות ואולמות אירועים, תרגישו את ההנאה מהפידבקים החיוביים שתקבלו מהאורחים.. אם אתם מסתבכים בבחירה ועיצוב הגן, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מרכז הגינון משתלת אייל וניתן לכם מענה הולם בהקדם.

 

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל