למחלקת צמחיה מלאכותית

כדים

קישוטים קטנים וחמודים לגינה הפרטית!

כדים הם חלק ממראה הגינה, והם מהווים מקום לשתילה. מוכרחים כדים לגינה כדי לגדל בה את הצמחים הרצויים, אבל כדאי לדעת שהם יכולים בהחלט להוסיף גוון מרשים. אלו מוסיפים פן עיצובי לגינה ובהחלט מקשטים אותה. משתלות אייל מספקים את הסחורה, ומסבירים מדוע זה כל כך שווה.

כדים בתור אמצעי שתילה

כדים לגינה לא נמצאים שם סתם, הם המקום בו אנו שותלים את הזרעים שלנו. זה נחוץ בעיקר במקומות בו אין לנו אדמה, ואנו זקוקים למקום סגור כדי לשתול את השתילים אותם בחרנו. אם זה מרפסת בו אין קרקע ממשית, או אפילו גג של בית. במקומות אלו שותלים את השתילים בתוך הנ"ל ושם הם מניבים את התוצרת.

כדים יפהפיים

אלא שעם הזמן התברר שלא צריך להצמד לסוג מסוים של כד ולהשאר מקובעים אתו. אותם כדים סטנדרטיים עשויים חרס בצבע קרם בהיר כבר באמת אבדו את הקסם שלהם והם פשוט משעממים. מסיבה זאת התחילו במשתלות אייל לספק ללקוחות מגוון של אדניות לגינה וגם סוגים שונים של מוצרים הרבה יותר מעוצבים, מסוגננים ובצבעים שונים על מנת להוסיף לגינה מראה מרשים.
 

  סוגי כדים


  ישנם סוגים שונים הכי חשוב לדאוג שיהיו חזקים. כדים אמורים להחזיק מעמד במזג אויר שונה, הן בחורף קר כאשר ישנם רוחות חזקות או גשם שוטף. אסור שאלו ישברו או יסדקו בגלל רוח ממשית. מצד שני גם בשמש הקופחת החמה כאשר הכדים מתחממים תחת הקרניים חשוב שיהיו יציבים דיים כדי לשמור על מה שגדל בתוכם.

  היום ישנם כאלה שעושים אותם מבטון, הם חזקים דיים ולא נסדקים, לא נופלים וגם מחירם בהחלט זול.
   

  עיצוב כדים


  אפשר לעצב כד בעזרת צמחים לבית בכל מיני צורות ואצלנו במשתלות אייל ידגימו לכם כיצד. אנחנו מוסיפים לכד אלמנטים קישוטיים בדמות חלוקי אבנים, צמחיות שונות ועוד. גם הסגנונות של המוצרים עצמם מגוונים אצלנו ומרתקים. כך יכול כל אחד לבחור לעצמו את הכד שהוא אוהב ואותו לבחור לגינה.

  יש לדעת כי את אלה צריך להתאים לצמחיה אשר שותלים בפנים, לא כל כד מתאים לכל דבר וכמובן שההצלחה של הצמחיה תלויה במבנה הכד ובחומר הגלם שלו.

  מה דעתכם על סדרה של כדים שמהווה מעין השלמה זה לזה, לאו דווקא בצבע אחיד, אלא גוונים תואמים ושונים זה מזה? אפשר במקביל לבחור מספר גדלים שונה, כאשר בתוך כל כד גדל צמח אחר וביחד הם מהווים גינה מושלמת. ישנם הרבה אפשרויות בשילוב של מוצרים בגינה הפרטית אצלנו במרכז הגינון משתלה אייל, הכל בהתאם לטעם האישי ולאפשרות הכלכלית.

  רוצים להבין עוד קצת? כאן במשתלות אייל תקבלו את כל המידע...

   

  משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
  מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

  טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

  eyal.gardencenter@gmail.com
  שעות פתיחה 

  בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
   

  STGמוציאים
  תוצאות
  מהאינטרנט
  שיווק באינטרנט
  © 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל