למחלקת צמחיה מלאכותית

מסלעות לגינה

מסלעות, בונים רק עם משתלות אייל!

כאשר בונים ומעצבים גינה, משתמשים בסוגים שונים של אביזרים וחומרים על מנת ליצור גינה יפהפייה, מעוצבת, שימושית ונוחה. כאשר אנו חושבים תכנון גינות, מסלעות לגינה הן אחת הדרכים היפות ביותר והיעילות ביותר לעיצוב גינה. הנ"ל הן אלמנט שנעשה מוכר מאד בשנים האחרונות. למוצר זה ישנם הרבה מאד יתרונות, ויזואליים ופרקטיים, והן משמשות כפיתרון חסכוני במיוחד, וגם נאה במיוחד, בגינות מכל הסוגים. עם משתלות אייל תוכלו לבנות מסלעות איכותיות גם בגינה שלכם!
 

מגוון מסלעות למגוון גינות


מסלעות לגינה מתאימות להרבה מאד סוגים של בתים, והן מעניקות פתרונות למקרים מיוחדים רבים. כך, למשל, כאשר מתכננים גינה אשר סמוכה לקיר בטון גבוה, אפשר להשתמש במסלעות על מנת להרחיב את שטח הפנים האסתטי של הגינה. את המסלעות ניתן, במקרה כזה, לבנות לאורכו של קיר הבטון, וליצור מעין מדרגות, כאשר הצמחייה נמצאת בתוך חללים שביניהן. אלה משתלבות נפלא עם צמחים מטפסים, אשר משתלבים עם הסלעים בגינה ויוצרים מראה מרהיב. ניתן לבנות אותן במישורים או במדרונות.

אפשר לשלב מסלעות עם בריכות נוי מלאכותיות ועם מגוון סוגים רחב של צמחים. מומלץ להשקיע מחשבה בבחירת סוג הסלעים אשר משמשים לבניית הנ"ל, וכן בבנייה של מערכת השקיה אשר תשתלב עם המסלעות לגינה בצורה נכונה ובטיחותית. כאשר בונים אותן בצורה נכונה, הן מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות, ללא חשש של סלעים שעלולים להידרדר. המסלעות תומכות באדמה, ולכן הן מתאימות לאזורים עם בעיות טופוגרפיות שונות. כאשר משלבים במסלעות גם מפלים, בריכות, ריהוט גן וכדומה, ניתן ליצור גינה מרהיבה בעלת מראה ייחודי ויפהפה.
 

משתלות אייל


משתלת אייל מספקת לכם את כל הסוגים של הצמחים והאבזרים אשר דרושים לכם לתכנון ולעיצוב של גינות מרהיבות. גם אלה אינן יוצאות מן הכלל, ובמשתלות אייל תוכלו למצוא מסלעות איכותיות, עציצים לגינה וכמובן ייעוץ מקצועי לגבי בנייה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. משתלות אייל מעניקות לכם ניסיון של 25 שנה בתחומי הגינון, ומעמידות לרשותכם צוותים מקצועיים אשר יסיעו לכם בבנייה של כל חלק אחר בגינה.

מתכננים מסלעות בגינה הפרטית שלכם? בואו לבנות אותם עם אנשי המקצוע הטובים ביותר של משתלות אייל!

 

  משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
  מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

  טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

  eyal.gardencenter@gmail.com
  שעות פתיחה 

  בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
   

  STGמוציאים
  תוצאות
  מהאינטרנט
  שיווק באינטרנט
  © 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל