למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל
מאמרים

עיצוב גינות יוקרה

חזרה למאמרים

כך מעצבים גינות יוקרתיות לכל בית

בית עם גינה זה אחד מאותם הדברים שכולנו חולמים עליהם, כי מי לא היה רוצה ליהנות משטח חיצוני יפה? האמת היא שרוב האנשים שיש להם גינות פרטיות מעידים על כך שעם הזמן הגינה הולכת ונהיית תמיד חלק יותר ויותר חשוב בבית ולכן ברור מדוע גם אתם רוצים להשקיע בגינה שלכם. מצד שני, מה אתם באמת יודעים על עיצוב גינות יוקרה? והאם אתם יודעים מאיפה להתחיל? רוב האנשים יענו על כך בשלילה שכן עיצוב של גינות יוקרתיות דורש:

  • תכנון מוקדם
  • ידע
  • ניסיון
  • כלים מתאימים

וגם לא מעט זמן פנוי. לכן, אם לרגע עבר לכם בראש לעשות את התכנון של הגינה שלכם לבד כדאי שתדעו: אין בכך טעם כי יש לכם אל מי לפנות ויש מי שיוכל לסייע לכם בנושא הזה.

עיצוב גינות יוקרהעיצוב גינות יוקרה

תכנון מדויק שמתאים בדיוק ללקוח

כאשר מדברים על עיצוב גינות יוקרה מדברים, לפני הכול, על הצורך להתאים את השירות לטעמו האישי של הלקוח. לכן ברור מדוע לא בכל חברה שמציעה לכם שירות כזה תקבלו את הטוב ביותר כי תמיד בתחומים כאלה יש גם חברות שלא מצליחות לספק את רצון הלקוח. אם גם אתם מחפשים היום את המקום שבו יקשיבו לכם, ייקחו את החלום שלכם ויהפכו אותו למציאות, הרי שאנחנו בחברת ״גינונים״ זו הכתובת הנכונה שלכם. אנחנו אנשי מקצוע שחיים ונושמים את תחום גינות היוקרה מזה שנים, אז למה שלא תהפכו גם אתם ללקוחות מרוצים שלנו? כל מי שכבר הזמין מאיתנו שירות יצא מרוצה כך ששווה לכם לנסות זאת. התכנון המדויק שלנו וההקשבה לכל לקוח זה מה שהופך את התוצאה הסופית לגינה יוקרתית אהובה ושימושית כך שאין ספק שכדאי לכם לנסות זאת.

איזה אלמנטים נשלב בגינה שלכם?

אי אפשר לדבר על עיצוב גינות יוקרה ולא לדבר על האלמנטים השונים שנוכל לשלב בעיצוב כי הם אלה שיתנו את הטון. לכן כדאי לכם לראות את הקטלוג שלנו ולבדוק איזה סגנון של גינת יוקרה יכול למצוא חן בעיניכם. האם אתם רוצים גינה יוקרתית שיש בה מזרקה? אלמנטים שונים שמיובאים מחו״ל? בריכת דגים ונוי? האם אתם רוצים שאולי נתקין לכם בגינה היוקרתית גם דק, תאורה מיוחדת או פרגולה? חשוב כמובן לקחת בחשבון, בין היתר, נתונים כמו:

  • התקציב של הלקוח
  • תנאי השטח
  • כיווני השמש ועוד

האם אתם רוצים שתהיה חלוקה בגינה לאזורים שונים כך שכל בני הבית יוכלו ליהנות מהגינה? האם אתם מעדיפים שניצור עבורכם חלל אחד גדול? האמת היא שעיצוב של גינות יוקרתיות זה עולם ומלואו ולכן חשוב כל כך שניפגש, נדבר וביחד ניצור עבורכם את הגינה הכי יפה שאפשר. אתם תראו שברגע שהגינה תהיה מוכנה לא תפסיקו ליהנות ממנה, אז למה שלא נעשה ביחד את הצעד הראשון כבר עכשיו?

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל