למחלקת צמחיה מלאכותית

עציצים לגינה

עציצים לגינה

עציצים לגינה קונים רק במשתלות אייל!

כאשר מעצבים גינה, ניתן לשתול צמחים ישירות באדמת הגינה. אולם במקרים רבים מסיבות רבות, ישנם מקרים שבהם מעוניינים בהצבת הצמחים בגינה בשיטות אחרו, כמו אדניות או עציצים. עציצים הם דרך נהדרת ליצור גינה יפהפייה ומעוצבת, בצורה נעימה ואסטטית במיוחד. המשתלה שלנו תסייע לכם למצוא מגוון סוגים של עציצים לגינה, שמתאימים לסוגים רבים במיוחד של צמחים ולכל סוגי הגינות.

עציצים הם מוצר בעל יתרונות רבים, הן אסתטיים והן פרקטיים. עציצים מהווים דרך נהדרת לעצב גינה ייחודית ושונה, שאינה תלויה דווקא באדמה טבעית בגינה, בדשא וכדומה. באמצעות עציצים לגינה, ניתן לעצב גינה שכולה עציצים, או לחילופין לשלב אותם בתוך צמחייה רגילה. היתרון האסתטי והפרקטי של עציצים לגינה הוא שניתן לרכז את האדמה הדרושה לגידול הצמחים בתוך העציצים עצמם, ולא על כל שטח הגינה, מה שמאפשר מראה נקי יותר בגינה.
 

מגוון גדול של עציצים לגינה


עציצים מגיעים במגוון ענק של גדלים, החל מעציצים קטנים אשר מתאימים גם לשימוש בתוך הבית ממש, ועד לעציצי ענק אשר מתאימים לגידול של עצים ממש, כמו עצי פיקוס, מגוון זנים של עצי דקל וכן הלאה. סוגים שונים של עציצים מאפשרים לכם ליצור מגוון ועיצוב נאה לגינה. ניתן לשלב גם מערכת השקיה מותאמת, אשר מאפשרת לכם ליהנות מתחזוקה נוחה של הגינה, ללא צורך בהשקיה ידנית של כל עציץ בנפרד.

משתלה אייל מציעות לכם, כאמור, מבחר ענק של עציצים, מכל הסוגים, בכל הגדלים ולכל מטרה. במשתלות אייל תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, אשר מגיע בזכות הוותק והניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחומי הגינון ועיצוב הגינה. אצל משתלות אייל תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמין במיוחד, וממגוון סוגים של דגמים, לא רק של עציצים אלא של עשרות אבזרים ומוצרים אחרים לגינה, כמו דשא טבעי וכמובן של צמחים מכל הסוגים.

 

משתלות אייל


רוצים לקנות עציצים לגינה? רוצים לקשט את הגינה שלכם בצורה היפה ביותר? בואו עוד היום למשתלות אייל, ותקבלו את המבחר הגדול ביותר עם השירות האיכותי ביותר!

 

  משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
  מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

  טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

  eyal.gardencenter@gmail.com
  שעות פתיחה 

  בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
   

  STGמוציאים
  תוצאות
  מהאינטרנט
  שיווק באינטרנט
  © 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל