למחלקת צמחיה מלאכותית

עצי דקל

דקלים הם עצים שמוצאם הוא באזורים טרופיים וסוב-טרופיים שיש בהם, צל או שמש ולחות. הם גדלים אצלנו בשטח במיכלים תחת השמש, או במקום מוצל (ישנם דקלים שמתאימים רק לצל). עצי דקל לגינה יכולים ליפות את מרחב גינתכם ולתת הרגשה טרופית וירוקה לאורך כל השנה. רוב הדקלים מאד חזקים ומתאימים מאד לאקלים הישראלי שהוא מאד קיצוני, והמון צמחים סובלים ממנו. במשתלות אייל תוכלו למצוא דקלים בכמה זנים ובגדלים של: עציץ 24 | שק 25 ל׳ | חבית 100 ל׳ וניתן להשיג אצלנו גם דקלים בוגרים ישר מהאדמה.

עצי דקל בגינה, שותלים רק עם משתלות אייל!

כל מי שבונה לעצמו גינה פרטית, רוצה להפוך אותה ליפה עד כמה שאפשר. לשם כך משתמשים באביזרי נוי מגוונים, אך בעיקר שותלים בגינה צמחים, פרחים וגם עצים מיוחדים, אשר מעניקים לגינה את היופי המיוחד שלה. אחת הדרכים להפוך גינה למיוחדת, יפה וגם מוצלת ונעימה, היא לנטוע בה עצי דקל. מרכז הגינון משתלות אייל מציע לכם מבחר סוגים של עצי דקל איכותיים מכל הסוגים, שמתאימים לכל סוגי הגינות.

עצי דקל לגינה


דקלים מוכרים לכולנו. אלה הם עצים גבוהים בעלי צורה ייחודית, אשר מגדלים, במרבית הזנים, סוגים שונים של תמרים. דקלים הם עצים בעלי גזע דק יחסית, אך מוטת עלים גדולה במיוחד, כך שהם מעניקים הרבה מאד צל על סביבותיהם. רובנו מכירים עצי דקל כעצים אשר נמצאים ברחוב, בשולי כבישים או במטעים מיוחדים, אולם ישנם סוגים רבים מאד של עצים מסוג זה, ביניהם גם כאלה אשר מתאימים לגידול בגינה. באופן כללי, ישנם עצי דקל אשר מתאימים לגידול בעציץ מתאים בגינה, ישנם עצי דקל נמוכים המשמשים בתור עצי נוי מרהיבים, אשר מתאימים לשתילה באדמה ולשילוב בגינות נוי ביתיות נעימות, וישנם, כמובן, גם עצי דקל גבוהים ומלאים, אשר מתאימים לפארקים או לגינות גדולות במיוחד.

כאשר רוצים להפוך גינה למיוחדת ויפה, וליהנות גם מפינות מוצלות נרחבות ונעימות, עצי דקל הם הדרך המושלמת, אשר הופכת כל גינה וכל חצר למקום מדהים ומיוחד במינו. כאשר רוכשים עצי דקל לגינות מכל סוג שהוא, חשוב לרכוש עצי דקל לגינה שגודלו בצורה טבעית ככל האפשר, בשמש, ולא בחממות. הסיבה היא שעצי דקל שגודלו בחממה מתקשים להסתגל לשמש ולאוויר הפתוח שבו הם נתקלים כאשר הם מועברים לגינות, ולכן הם עלולים להזדקן ולקמול במהירות. לעומת זאת, עצים שגודלו בשמש ימשיכו לפרוח כבתחילה גם בגינה החדשה שלהם.
 

משתלות אייל


משתלות אייל הן משתלות בעלות ניסיון וידע בכל תחומי הגינון וההשקיה בישראל, כבר למעלה מ-25 שנה. משתלות אייל חרט על דגלן את האמינות ואת השירות המקצועי הניתן ללקוחות. במשתלות אייל תוכלו למצוא מגוון עצום של צמחים, כמו גם מגוון אבזרים לעיצוב והגינה, כמו מסלעות, חלוקי נחל, טוף ועוד. בנוסף לצמחים הטבעיים, תוכלו למצוא במשתלות אייל גם מגוון סוגים של דשא סינטטי וצמחייה מלאכותית למקומות המתאימים לכך, ובנוסף – גם מערכות השקיה ואבזרים לגינון.

רוצים לנטוע עצי דקל בגינה שלכם, וליצור לה מראה אקזוטי ייחודי? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי והאיכותי של משתלות אייל!

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל