למחלקת צמחיה מלאכותית

עצי נוי

עצים בגינה שלי? כן זה אפשרי!

מה יותר נעים מאשר עצי נוי שצומחים בגינה הפרטית ומהווים רכוש אישי? זה כל כך מענג, שנראה כמו חלום בלתי מציאותי, אבל עם ההדרכה שלנו ועם הכלים שאנו מביאים זה כדאי וגם מציאותי.

עצי נוי של משתלות אייל

כי אם חשקה נפשכם לשתול בגינתכם עצים ליופי, בחרו את משתלות אייל כמקום המועדף עליכם. אצלנו תמצאו מבחר גדול מאוד של עציצים לגינה, דשא מוכן יוקרתי ואיכותי, עצי פרי, עצי דקל וגם מוצרים שונים לגינה אותם תוכלו לשתול באופן עצמאי, תקבלו גם הדרכה איך לעשות זאת ואת כל חומרי הגלם הדרושים על מנת להביא את העצים לגידול אידיאלי.

מי צריך עצי נוי?

עצי נוי כשמם כן הם, עצים המיועדים לנוי ולהנאה. אלו עצים שאינם מניבים פרי ותוצרת, אבל יש בהם הרבה יתרונות וסיפוק. הם נותנים לנו צל, מוסיפים ירוק לסביבה. בצילם של עצי הנוי אפשר לשבת ולהשתובב, להנות מאויר נעים ומרוח קרירה. עצים אלו הם ליופי, הם אינם מפונקים ואינם דורשים טיפול מסובך. אחרי שגוברים על השלבים הראשונים של הגידול, ניתן "לקצור את הפירות" בהנאה מרובה. כך לאורך שנים ישארו עצים מסוג זה בחצר ביתנו לאחר שעברנו את הקושי הראשון, לנו נותר רק לשמוח שהם נמצאים, וכי השכלנו לבחור בהם מלכתחילה.
 

סוגי עצי נוי

 

ישנם סוגים שונים של עצי נוי כאלה וחשוב להתאים אותם למקום המיועד. על פי התנאים הדרושים לכל עץ בנפרד, לדעת לתת לו את מה שהוא זקוק כדי שיגדל ויפרח. ישנם עצים שזקוקים יותר למים וישנם שיסתפקו בפחות. יש לשים לב לנתון חשוב, והוא הזמן והיכולת להשקיע בגידול עצים מסוג זה. ישנם עצים ליופי שהם מפונקים מטבעם ודורשים הרבה תשומת לב והשקעה. יש צורך לבדוק אותם מדי פעם, להבחין אם משהו חריג ולדאוג להמשך צמיחתם. רק טיפול מסור יבטיח כי הם יגדלו כמו שצריך, ללא הטיפול המסור הם עלולים לנבול, לפתח מחלות ורקבון וחלילה לנבול.

מנגד ישנם עצי יופי שלא סובלים מפינוק יתר. הם מסוגלים לשרוד גם בתנאים קשים יותר, ואינם דורשים יותר מדי אמצעי טיפול. הם נוחים וקלים אפשר לומר אפילו "עצמאיים" עצים אלו כמו צמחים למשרד מתאימים למי שאין יותר מדי זמן וכח להתעסק עם כל מה שמסביב, והם רוצים לראות תוצאות בלי הרבה מאמצים.

 

טיפול בעצי נוי


לפני ששותלים עצים מסוג זה זקוקים לקבל הדרכה טובה, שתתמקד בתחומים הבאים:

1. השקיה - לאיזה סוג השקיה זקוקים עצים אלה? כמה מים? באיזו תדירות?
2. דישון - מה לתת לעץ? כמה ומתי?
3. הדברה - איך מטפלים בנושא ההדברה? איך נמנעים מחרקים שונים?
4. מחלות - מהם המחלות הספציפיות ממנו סובלים עצים אלו? איך מתמודדים נגדם?
5. שמש - מהי כמות האור הדרושה להם? משך כמה זמן?
6. גידול - איך שותלים את העץ? מה יהיו שלבי התפתחותו? למה הוא דרוש בכל שלב?

נשמע מסובך? לאו דווקא. עם הדרכה טובה של משתלות אייל תהיו בדרך הנכונה ובהצלחה רבה!


 

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2022 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל