למחלקת צמחיה מלאכותית

צמחים לבית

צמחי בית הם צמחים שמוצאם בבתי גידול טרופיים וסוב-טרופיים שיש בהם צל ולחות. הם גדלים בד"כ במיכלים ללא קרינת שמש ישירה, בתוך הבית או במקום מוצל. צמחים לבית מייפים את החלל בו נבחר למקם אותם ובנוסף מנקים את האוויר שאנו נושמים. צמחי הבית חייבים אור והשקיה סדירה בכדי להתפתח בצורה הנכונה. מומלץ לדשן את צמחי הבית אחת לשבועיים בחודשים החמים. במשתלות אייל תוכלו למצוא צמחי בית בגדלים: עציץ 10 | עציץ 18 | עציץ 24 ובמגוון כדים וכלים דקורטיבים.
 

צמחים לבית קונים במשתלות אייל!


לכולנו חשוב לחיות בסביבה בריאה ככל האפשר. גם אלו מאיתנו שחיים בעיר, בתוך אזורים שבהם זיהום אוויר גבוה, יכולים ליהנות מאוויר נקי יחסית, באמצעות שימוש בצמחים ביתיים. כידוע, צמחים אלו סופגים את הפחמן הדו חמצני ופולטים חמצן נקי. צמחים ביתיים נוטים גם לספוח גזים ורעלנים שונים, ולטהר את האוויר שסביבם, כך שצמחים בבית, נוסף על היופי המרהיב שלהם, מעניקים לנו גם בריאות.
מרכז הגינון משתלות אייל מציעות לכם מגוון סוגים של צמחים לבית.
 

צורות שונות של גידול צמחים ביתייםצמחים שכאלו ניתן לגדל בצורות שונות, החל מעציצים פשוטים, דרך אדניות אשר ממוקמות על אדני החלונות שבבית, עד לחממות ביתיות קטנות, אשר מאפשרות גידול נוח, קל וחסכוני של הצמחייה. חממות ביתיות מעניקות אפשרויות נוחות כמו מערכות השקיה ביתיות אוטומטיות, אשר חוסכות בעבודה הנדרשת לתחזוקה של הצמחים, וכן הלאה. אולם גם עציצים ואדניות מהווים אפשרות נפלאה לגידול של צמחים לגידול ביתי, והם מעניקים יופי רב לבית, מראה טבעי פורח בכל ימות השנה, וכאמור – גם אוויר נקי, רענן וטבעי ככל האפשר. חשוב לבחור צמחים ביתיים שמתאימים לתנאי גידול ביתיים. לא כל פרח או צמח מתאים לגידול בבית, ומומלץ להתאים צמחים לבית לתנאים האפשריים בבית – כמו אפשרות החשיפה לשמש, חשיפה לאוויר הפתוח וכן הלאה.

ישנם גם צמחים אשר נחשבים ליעילים במיוחד לטיהור האוויר שסביבם, כך שאם המטרה העיקרית שלכם בגידול צמחים ביתיים הוא האוויר הנקי, מומלץ לבחור בצמחים מתאימים. צמחים ביתיים הם לדוגמא חרציות. החרצית מסננת לא רק פחמן דו חמצני מן האוויר, אלא גם אדים כמו אמוניה (שמגיעה מחומרי ניקוי ביתיים רבים), בנזן ועוד. חרציות נותרות חיות ורעננות למשך זמן רב יחסית, ונעים מאד לגדל אותן בבית. עוד סוגים של צמחי פנים הם, למשל, עצי פרי ממגוון זנים וגם עצי פיקוס, ובמיוחד פיקוס בנימין, הוא צמח יפהפה ומרשים, אשר זקוק לתחזוקה מינימאלית, ואינו חייב כמויות גדולות של אור ושמש על מנת לצמוח. בנוסף, הוא מסנן היטב גזים אשר נפלטים מרכבים, מה שהופך אותו לפופולארי במיוחד במרפסות ביתיות.

משתלות אייל

משתלות מציעות לכם מגוון רחב במיוחד של צמחי בית, אשר מתאימים לגידול בתוך הבית ומסייעים לשמירה על איכות הסביבה. עם האמינות והשירות המקצועי של משתלת אייל, אתם יכולים ליהנות ממבחר צמחים יפהפיים אשר מותאמים בצורה מושלמת לגידול בבית.


מחפשים צמחים לבית? בואו למצוא מגוון ענק של צמחים ביתיים, במשתלות אייל!


לחצו כאן לקטלוג של עצי דקל לגינה במגוון רחב של סוגים

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל