למחלקת צמחיה מלאכותית

קצת מידע על דשא טבעי ודשא מוכן

חזרה למאמרים

דשא טבעי ודשא מוכןדשא מוכן

אחד הדברים המשמחים ביותר הוא נוף יפה הוא יכול להיות הים הפתוח, יער ירוק או מדבר לוהט. הנוף הירוק קוסם לרבים שרוצים להכניס טבע לבית שלהם על ידי הכנסת עציצים או טיפות גינה בבית פרטי. אף על פי שגינה פרטית מאוד מוסיפה לאיכות החיים של דיירי הבית, צריך להשקיע השקעה לא מבוטלת בתכנון הגינה ובשתילת עצים, דשא מוכן טבעי ואיכותי ופרחים. לאחר שהגינה מתחילה לפרוח וללבלב, צריך להשקיע מאמץ גם בטיפוח הגינה- להשקות את הצמחים והעצים בתדירות קבועה (ששונה מצמח לצמח), לגזום ענפים בולטים ולשים לב למקרים של התייבשויות או מחלות בצמחים. הגינון יכול להיות תחביב בעל סיפוק, אבל מתסכל למי שאיננו מתאים לכך.

הדשא המתאים לגינה יפה

מאחר ותחזוק הגינה פעמים רבות דורש מאמץ רב, פותח מוצר מאפשר להקל בתהליך של הקמה ותחזוקה של גינה. דשא מוכן לגינה מאפשר לכם ליהנות מיידית מדשא איכותי, נעים למגע ויפה במראהו, שמגיע באורך המתאים (באופן אחיד על כל פני השטח) ונשתל בגינה שלכם. הדשא מגיע במגוון סוגים וצבעים- יש דשא בעל עלים עבים ויש דשא בעל עלים קצרים ודקים, יש דשאים בצבעים שונים ועוד. סוגי הדשאים נבדלים בעמידות שלהם לחום וקור וכן במידת ההשקיה. לכן, שתילת הדשא המתאים, כמו כל הקמת גינה, מצריכה התייעצות של משתלה או איש מקצוע, בנוגע לתנאים השוררים בגינה.

תכנון מוצלח של הגינה

הכנסה מוצלחת של דשא טבעי לגינה צריכה להיות חלק ממהלך רחב יותר של תכנון מוצלח של כלל הגינה. אם ברצונכם להקים גינה בביתכם, אפשר להיעזר בבעלי מקצוע, שיקימו את הגינה על סמך הידע המקצועי שלהם ועם היכרותם עם השוק. לחלופין, הקמת הגינה יכולה להיעשות גם באופן עצמאי. הקמת גינה באופן עצמאי עלולה להתגלות כמשימה שלוקחת זמן רב, אך התוצאה הסופית יכולה להיות נהדרת ולשקף באופן מוחלט את טעמכם האישי. כלל חשוב שיש לזכור בהקמת גינה- התייחסו להקמת הגינה כאל שיפוץ. כמו שבשיפוץ, אתם עורכים סקר שוק בנוגע למחירים (אבל גם מתכוננים לחריגה מסוימת מהתקציב שלכם), כך צריך לנהוג גם ביחס לגינה שלכם.

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל