למחלקת צמחיה מלאכותית
משתלות אייל
מאמרים
07/01/2018

תכנון גינות

חזרה למאמרים

רק אצלנו מתכננים גינה, ונהנים מן התוצאה!

קשה לתאר את התחושה הנפלאה שממלאה אותנו כאשר אנחנו 'קופצים' לגינה. היא ממלאה אותנו אנרגיה בלתי נדלית ומאגר קסום של רעננות ירוקה. מה עושים כדי להקים את הגינה האישית? איך עושים הקמת גינות איכותית ומקצועית ומצליחים בתהליך? משתלות אייל נותנים לנו יד, איך נעשה תכנון גינות מוצלח.

התכנית הכללית כשעושים תכנון גינות מקפלת בתוכה מספר אלמנטים:

  • צרכי הבית - איזה סוג גינה מתאימה לאנשים הגרים בבית? איזו השקעה תדרוש מהם הגינה? האם הם יהיו מסוגלים לספק לגינה את כל התנאים הדרושים לה? האם באפשרותם להשקיע מבחינה כלכלית את ההוצאות הנלוות?
  • צרכי השטח - מה המקום המיועד לגינה? האם הוא יספק לה שמש ואור כפי הדרוש? איזה סוג קרקע היא מספקת? האם היא מתאימה לגינה המדוברת?
  • מרפסת - אם מדובר במרפסת, האם היא מתאימה להקמת גינה? אפשר להציב בה מיכלים? המקום גדול דיו על מנת לתת לצמחים את מערך ההשקיה שהם זקוקים להם? האם הצמחים שם יחזיקו מעמד?
  • העדפות אישיות - מהו סוג הגינה המועדף על הדיירים? מה הם אוהבים? מה מדבר על לבם? בחינת כל הנתונים בצורה מושכלת, יבטיחו הצלחה עתידית וימנעו אכזבות בהמשך.

פרוייקטים נוספים:
פרוייקטים - תכנון גינותפרוייקטים - תכנון גינות
טל’  072-2160667

סוגי גינות

בהמשך של תכנון גינות יש לקחת בחשבון מהם סוגי הגינות הקיימות. ישנם גינות נוי המיועדים לנוי בלבד והם מכילים עצי נוי להנאה ולצל. ישנם גינות בהם אין עצים אך ורק דשא ירוק, ורענן, שגם אז יש לבחור את הזן המתאים כדי שהוא יגדל ויפרח. ישנם גינות נוי שיש בהם עצי פרי למעוניינים להשקיע ולקבל תמורה, זה נותן פריחה נפלאה וגם תמורה ממשית. כל סוג נבחן בקפידה בהתאם למקום הספציפי. כל סוג מתאים לאוכלוסיה משלה, ועל פי התנאים האישיים.

דשא סינטטידשאחיפויים

תכנון גינות מקצועי

אמנם תכנון דירות הוא דבר מורכב ביותר, והוא כולל סעיפים רבים שיש לקחת בחשבון. האזרח הקטן לא יכול, גם אם ירצה, לעשות תכנון גינות לבד ובאופן עצמאי, כי זה קשה. כדי לדעת את כל הנתונים הנכונים יש להתייעץ עם איש מקצוע בתחום. כזה שמכיר את תחום הגינון ויודע בדיוק מה יכול להיות מתאים ומוצלח בשבילו.

את זה עושים באמצעות משתלה עם ידע מקצועי כמו משתלות אייל, כי אנו אמונים על התאמה מרבית ללקוח. אצלנו כל אחד מקבל יעוץ אישי בהתאם לצורך שלו ומה שהוא מעוניין. כך יכול כל אחד לקבל את היחס המגיע לו, עם הקשבה מלאה למשאלותיו, חלומותיו ורצונותיו אודות הגינה האישית.

בואו עכשיו לממש את זה, כי גם לכם מגיע גינה חלומית! עכשיו במשתלות אייל והצוות המקצועי!

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל