למחלקת צמחיה מלאכותית

תכנון ועיצוב מחסן עצים לגינה

חזרה למאמרים

תכנון ועיצוב מחסן עצים לגינה

בתהליך עיצוב הגינה, חשוב ביותר לבנות מחסן שישמש אתכם לצרכים שונים. עיצוב גינה היא ללא ספק משימה בעד עצמה, הרי מדובר העבודה הדורשת שימת לב לכל פרט ופרט על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.

גינה מעוצבת יכולה להיות פרקטית לדיירי הבית, הן מבחינת אירוח חברים ובני משפחה והן לצורך אחסון פריטים שונים. לכן, על ידי תכנון מוקדם של הגינה על ידי בעלי מקצוע, תוכלו לקבל גינה פרקטית, מעוצבת וכזאת שתספק לכם מקום מצוין לצורך אחסון פריטים שונים.

מחסנים לטובת אחסון עצי הסקה

לרוב, מחסנים הנבנים בגינות פרטיות בנויים מחומרים איכותיים אשר מאפשרים אחסון של מגוון רב של פריטים, כמו למשל – מחסן המשמש לאחסון עצים המיועדים להסקה שנעשה פופולרי בשנים האחרונות בשל ריבוי אנשים המחזיקים בביתם קמין עץ או תנורים מיוחדים מאבן המשמשים לטובת הסקה. כידוע, את העצים יש לאחסן בתנאים אופטימליים, כך שיש צורך לבנות מחסן העונה לצרכים אלו, הן מבחינת גודלו, עיצובו ובכלל כזה שיאפשר לדיירי הבית לאחסן עצי הסקה בצורה מיטבית.

מגוון רב של סוגי מחסנים

בעוד עיצוב גינות הולכך ומתפתח בקצב מסחרר, ישנו חפץ אחד בגינה שלא השתנה והוא – המחסן. נכון שניתן למצוא מחסנים העשויים מחומרים שונים ובאיכותיות שונות, אך מה שבטוח שמחסן הוא פריט הכרחי בכל גינה. לכן, בחירת מחסן לגינה היא לא עניין של מה בכך, הרי קיימים לא מעט סוגים בשוק, לכן רגע לפני שאתם בוחרים מחסן, עליכם להכיר היטב את סוגי המחסנים בשוק ולהתאים את המחסן העונה על הצרכים שלכם, הן מבחנת גודלו, עיצובו, הפריטים שתרצו לאחסן בו ועוד.

אז איך בוחרים מחסן פרקטי?

בשנים האחרונות החלה מגמה חדשה בעידן המחסנים, אם היינו רגילים לראות את מחסני הפלסטיק הרגילים והמסורתיים, כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן למצוא מחסנים מעוצבים בטוב טעם כאלו שמשתלבים היטב בנוף הגינה.

את המחסנים החדשניים ניתן למצוא במגוון רב של חומרים כמו – מעץ מלא משובח, מאלומיניום, פלסטיק, פח ועוד מגוון חומרים שונים. למעשה, על מנת לרכוש מחסן שיתאים לצרכים שלכם, עליכם לחשוב לרגע מהן הציפיות שלכם, מהם הצרכים שלכם, איזה גודל מתאים לכם, אילו פרטים תרצו לאחסן בו ועוד.

מעבר לכך, חשוב לבדוק בעת רכישת המחסן גם את הפרמטרים הבאים כמו - האם נדרשים מדפים במחסן לטובת אחסון פרטים מסוימים, האם הנכם זקוקים לדלתות רגילות הנפתחות כלפי חוץ, או בכלל דלתות הזזה, אילו אפשרות נעילה תרצו למחסן, האם תזדקקו לנקודת חשמל, חלון אוורור וכך הלאה.

בכל מקרה, במידה ומדובר במחסן לטובת אחסון עצי הסקה, חשוב ביותר לדאוג למחסן בעל תאים אופטימליים וכדאי לבדוק זאת עם החברה המספקת עבורכם את העצים, הרי כל סוג עץ דורש תנאי אחסון שונים.

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל