למחלקת צמחיה מלאכותית

5 רהיטים להלבשת הגינה

חזרה למאמרים

בדיוק כמו שאנחנו מקפידים לרהט את הבית שלנו באופן איכותי כך אנחנו צריכים להקפיד גם לרהט את הגינה שלנו. הלבשת הגינה שלנו או עיצוב שלה באופן יפה יכול לכלול קנייה של פריטי ריהוט שונים. הלבשה זו יכולה לכלול גם אלמנטים נוספים מומלצים מאוד כמו בניית גג פרגולה או שתילה של צמחים עונתיים בגינה. חשוב מאוד שנתאים בין כל האלמנטים השונים בגינה כך שהגינה תהיה בעלת אווירה הרמונית ואסתטית מאוד. כאשר אנחנו בוחרים למשל איזה פרחים לשתול בגינה אנחנו יכולים להתאים בין הצבע של הפרחים ובין הצבע של הריהוט שיש בגינה שלנו. התאמה זו תשדרג את המראה הכללי של הגינה שלנו ותהפוך אותה לחלל חיצוני מושלם לאירוח של חברים ובני משפחה.

מה חשוב שיהיה בכל גינה בשביל שהיא תהיה יוקרתית?

בכל גינה חשוב שיהיו פריטים שונים של ריהוט גן יוקרתי כמו למשל: מערכת ישיבה לגינה, שמשיות, מיטות שיזוף, כיסא, שולחן ועוד. פריטים אלו יכולים להפוך את הגינה הפרטית שלנו לחלקת גן עדן קטנה בלב העיר או הכפר. כאשר אנחנו בוחרים איזה פריטי ריהוט אנחנו קונים חשוב שנשים לב לחומרים מהם הם עשויים וגם לצבע שלהם. יש רהיטים שעשויים מחומרים שיותר קל לנקות אותם ואז גם אם הם תופסים אבק או לכלוך בגלל הצבע הבהיר שלהם אין בעיה לנקות אותם כך שיהיו כמו חדשים. עוד חשוב לשים לב שיש בגינה שלנו את כל הפריטים שאנחנו צריכים  על מנת שהישיבה והשהייה בה תהיה חוויה חיובית עבורנו.

איך אבזור הגינה שלנו יהפוך אותה למקום יוקרתי יותר?

אבזור הגינה שלנו בפריטי ריהוט יוקרתיים יכולים להפוך את הגינה למקום יוקרתי יותר. גינה שיש בה את כל פריטי הריהוט כולל מערכת ישיבה לחוץ ושמשמיות יכולה להיות גינה שהשהייה בה היא חוויה מאוד נעימה שאנחנו מצפים לה במשך כל היום. חשוב להקפיד לעצב את הגינה בטוב טעם ולא להעמיס אותה ביותר מדי פרטים. עוד חשוב ומומלץ לשים לב שהפרחים והצמחים שאנחנו שותלים בגינה הם רב עונתיים ושהם יפרחו ויהיו יפים לכל אורך השנה. תמיד ניתן גם לשלב בגינה שלנו מספר צמחים עונתיים כמו למשל רקפות בחורף או חרציות בקיץ וצבעונים באביב. חשוב לשים לב שהעיצוב הכולל של הגינה יהפוך אותה למקום מפלט בו ניתן למצוא שלווה ושקט מחיי השגרה המלחיצים שיש לנו.

משתלות אייל אחים לוי בע”מ - מרכז גינון
מושב ישרש משק 46 | מיקוד 76838

טל’ 08-9226544 | פקס 08-9251448

eyal.gardencenter@gmail.com
שעות פתיחה 

בימי א'-ה' 08:00 - 17:00 | בימי ו' וערבי חג 08:00 - 15:00
 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2021 כל הזכויות שמורות למשתלות אייל